Заява про випадок булінгу

Date: 24 жовтня о 11:47

до наказу по Суворовському ліцею

від   02 вересня  2022року         №82-о

заяви про випадки булінгу (цькування)

Директорові

Суворовського ліцею

Мазуру Т.М.

(П.І.Б.   заявника)

(адреса)

(контактний телефон)

ЗАЯВА

Повідомляю Вас про прояви булінгу (цькування) щодо мене/моєї дитини, учня/учениці __________ класу, ________________________________________, (П.І.Б. учня/учениці) учнем/учнями/вчителем/вчителями, _______________________________________________________________________________________________________________________________, (ПІБ учня/учнів, вчителя/вчителів) які проявляються  у :______________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ (перерахувати факти цькування, вказати час, місце і інші обставини, а також наслідки цькувань) ________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.

Прошу Вас належним чином вивчити факти, зазначені у заяві, і повідомити про прийняте рішення та вжиті заходи у встановлений законодавством термін.

«_____» ___________ 20__ року                                        ________ /______________/

(Підпис) (ПІБ заявника)

Comments:
Only authorized users can leave comments.