Доступність закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Date: 20 вересня о 14:35

В Суворовському ліцеї Тульчинської міської ради Вінницької області створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме:

• заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами;
  • виконано ремонт туалетів на І поверсі;
  • виконано поточний ремонт класних кімнат;
  • для маломобільних груп населення доступним є лише І поверх ліцею.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – кольору натурального дерева; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

В закладі (станом на початок 2022/2023 н.р.) не навчаються учні з числа тих, хто потребує ООП.

Comments:
Only authorized users can leave comments.