Керівництво ліцею

ПРО ЛІЦЕЙ

Суворовський ліцей (раніше - Суворовська ЗШ І-ІІІ ступенів) функціонує з 1972 року.

Сьогодні ліцей є комунальною власністю Тульчинської міської ради Вінницької області.

Мова навчання - українська.

На даний час здобувають освіту в 9 класах (4 клас—індивідуальна форма навчання). За 50 років підготовлено понад 39 медалістів, переможців районних та обласних учнівських предметних олімпіад, переможців МАН, призерів учнівських науково-дослідницьких конкурсів обласного рівня. Щорічно випускники школи вступають до ВНЗ з різних спеціальностей.

Кредо ліцею: «Формування екологічної компетенції молоді через зміцнення зв’язку навчання з життям, підвищення якості виховання, поліпшення підготовки молоді до суспільно-корисної праці, підсилення гуманізації процесу навчання та виховання».

Ліцей забезпечує державну загальноосвітню підготовку з технологічним профілем за такими рівнями: початкова освіта, базова середня освіта та повна загальна середня освіта.

Нині у нас навчається 62 учнів, які наповнюють 9 класів. Серед них:

1 клас – 5 учнів, 2 клас – 5 учнів, 3 клас - 5 учнів, 4 клас - 3 учнів, 5 клас - 5 учнів, 6 клас - 9 учнів, 7 клас - 12 учнів, 8 клас - 8 учнів, 9 клас - 5 учнів, 11 клас - 5 учнів

заступник директора з навчально-виховної роботи