Звіт директора школи про роботу у 2018-2019 н.р.

Дата: 20 червня 2019 о 09:02, Оновлено 30 січня 2020 о 12:36
323 перегляда

19.06.2019 року відбулися загальні збори колективу Суворовської ЗШ І-ІІІ ступенів Тульчинської міської ради Вінницької області, на яких директор школи - Довгань Григорій Іванович відзвітував про свою роботу у 2018-2019 навчальному році та завдання на 2019-2020 н.р.

Протягом 2018/2019н. року дирекція школи та педагогічний колектив працювали над реалізацією основних положень Закону України «Про освіту», Указів Президента України, Постанов Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства освіти і науки України, розпоряджень Вінницької ОДА, наказів та інструктивно-методичних листів Відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради, Концепції Нової Української школи (НУШ).

З метою належної організації навчально-виховного процесу та роботи колективу школи було розроблено річний план роботи школи, освітню програму, навчальний план, план методичної роботи. Було проведено 10 педагогічних рад:

Проводились наради при директору та методично-інструктивні наради, на яких доводилась інформація до педагогічних працівників школи про завдання, які були поставлені Відділом освіти, молоді та спорту перед директорами та їх заступниками, а також з листами та наказами Відділу освіти, молоді та спорту.

Відповідно до концепції Національно-патріотичного виховання дітей та молоді, основних орієнтирів виховання, річного плану виховної роботи в школі проводились загальношкільні та позакласні виховні заходи, які були приурочені до знаменних дат та подій у нашій державі, зокрема:

зустрічі з учасниками АТО, свята Першого та Останнього дзвоників, Новорічно-різдвяних свят, шкільних конкурсів, спортивних змагань, тематичних класних годин, тощо.

Значна робота приділялася позакласній роботі з предметів, а саме: проведенню предметних тижнів, участі у Всеукраїнських учнівських предметних олімпіадах І етапу та ІІ етапів, а також у міжнародних учнівських конкурсах «Левеня» та «Кенгуру» (координатор – вч. фізики Чагур В.В.), «Геліантус» (координатор – вч. біології Кушнір Т.В.), «Лелека» (координатор – вч. історії Богач А.П.), «Соняшник» (координатор - вч. укр.. мови та літер. Мойсей М.В.), «Гринвіч» (координатор – вч. англ. мови Паршикова Т.Ю.). Учні школи стали переможцями та призерами вищеназваних конкурсів і нагороджені дипломами, грамотами та сертифікатами.

У районному конкурсі «Дружин юних пожежників» (кер. – Довгань Ж.І., Мазур Г.В.) шкільна команда посіла ІІ місце, а також І місце зайняла агітбригада у районному конкурсі «Еколого-натуралістичних агітбригад» (кер. – Довгань Ж.І., Кушнір Т.В.). Також учні школи здобули призові місця у інших районних конкурсах.

Результати участі у творчих конкурсах, спортивних змаганнях:

• районний конкурс інсценізацій  учениця 9 класу Т.Лучко посіла ІІ місце.
  • районний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії-2018», в номінації вокальний дует учнів (кер. Довгань Ж.І.) – грамота за високий рівень виконавської майстерності;
  • Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» у номінації «Стилізована ялинка» - І місце в районному етапі уч. 11 класу Мойсей Сніжана (кер. Довгань Ж.І.);
  • Всеукраїнська виставка-конкурс «Український сувенір» - ІІ місце в районному етапі уч. 6 кл. Толоковий Максим (кер. Мазур Т.М.)
  • Всеукраїнська новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція» у номінації «Новорічна композиція» - І місце в районному етапі уч. 11 класу Подунай Анна (кер. Довгань Ж.І.);
  • Районна спартакіада школярів з баскетболу (дівчата) – І місце.
  • Конкурс оформлення закладів державної та приватної власності до новорічних свят серед населених пунктів Тульчинської ОТГ – ІІІ місце

Навчально-матеріальна база школи

Для зміцнення навчально-матеріальної бази школи за 2018 рік було виконано слідуючі роботи:

• переобладнано шкільний хол (за рахунок працівників школи);

придбано:

-    мультимедійний проектор (за рахунок СТОВ «Суворовське»);

• обладнання для 1 класу НУШ (за рахунок Відділу освіти, молоді та спорту)
  • для їдальні – холодильне обладнання, ванни мийні для посуду та будівельний матеріал для поточного ремонту харчоблоку (за рахунок Відділу освіти, молоді та спорту).

Для зміцнення навчально-матеріальної бази школи у 2019 році необхідно виконати слідуючі роботи:

З метою збереження енергоносіїв (природнього газу та електроенергії) та покращення санітарно-гігієнічих умов для здобувачів освіти необхідно зробити заміну вікон на металопластикові віконні блоки у кількості 68 штук, з них:

• класні кімнати – 22;
  • коридори І та ІІ поверхів – 18;
  • спортивна зала – 2;
  • роздягальні спротивної зали – 2;
  • їдальня – 10;
  • харчоблок - 5;
  • учительська кімната – 4;
  • бібліотека-5.

Потребують заміни двері евакуаційних виходів у кількості 7 штук, котрі є непридатними для використання.

Відповідно до Акту №56 санітарно-епідеміологічного обстеження Тульчинським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, необхідно провести слідуючі заходи, а саме:

• ремонт паливної системи харчоблоку;
  • стелаж для сушки посуду (висота – 1,7 м);
  • зробити капітальний ремонт мийного відділення харчоблоку (заміна плитки на стінах та підлозі – 30 м2)

Після проведеного звіту відбулося таємне голосування серед членів колективу школи щодо надання оцінки роботі директора школи за звітний період.

За результатами засідання лічильної комісії (протокол №2 від 19.06.2019 року) встановлено слідуючі результати голосування:

• всього бюлетенів - 20
  • усього присутніх членів колетиву - 18
  • взяли участь у голосуванні - 18
  • голосів за "задовільну" - 18
  • голосів за незадовільну - 0
  • невикористаних бюлетенів - 2
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.