Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Яке ваше ставлення до дистанційного навчання?
Total 1 common:people_all_forms
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 16 common:people_all_forms
    
Новини

Онлайн-платформа "Свідок"

Date: 12 жовтня о 14:27
19 views

Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міськради інформує, що в Україні запустили онлайн-платформу (http://svidok.org), де кожен українець може поділитись своїм досвідом під час війни.

Відділ освіти, молоді та спорту Тульчинської міськради інформує, що в Україні запустили онлайн-платформу (http://svidok.org), де кожен українець може поділитись своїм досвідом під час війни. Висловити думки, представити світлини з рідних міст та поділитися спогадами.

Платформу створили небайдужі громадяни та друзі України у партнерстві з американською фундацією AI for Good (http://ai4good.org/).

Онлайн-платформа «Свідок» - безпечне місце для  особистих історій, почуттів, переживань і доказів злочинів росіян. Портал, де люди описують своє життя під час війни і викладають факти воєнних злочинів, свідками яких вони стали.

    На порталі також зареєстровані і розслідувачі, зокрема з України, Великої Британії, Сполучених Штатів, які з дозволу людей можуть використати свідчення для притягнення росіян до відповідальності. Також  зареєстровані й іноземні журналісти, які можуть використати історії дописувачів для світового розголосу про злочини росіян в Україні.

Comments:
Only authorized users can leave comments.