Official name:
Address:
23643, Вінницька, Тульчинський, Суворовське, Центральна, 12
phone numbers:
(063)153-21-71 (заступник директора )
(093)411-46-11 (директор)
suvorov.com@ukr.net

Суворовський ліцей Тульчинської міської ради надає освітні послуги для здобувачів освіти на території села Суворовське Тульчинського району Вінницької області, а саме:

• вул. Верхова
  • вул. Гагаріна
  • вул. Гоголя
  • вул. Коцюбинського
  • вул. Кутузова
  • вул. Маяковського
  • вул. Мирна
  • вул. Молодіжна
  • вул. Набережна
  • вул. Садова
  • вул. Суворова (з буд. №1 по буд. №72)
  • вул. Центральна
  • вул. Черняховського
  • вул. Шевченка
  • вул. Ярова
  • вул. Ясенова
  • вул. Ясна
  • пров. Набережний
  • пров. Центральний
  • пров. Шевченка
  • перший пров. Центральний

2 грудня о 10:36 | Колесник Н. І. | no comments

Щорічно 1 грудня у світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в нашому Суворовському ліцеї пройшли тематичні заходи: години спілкування, інформаційні хвилини серед 5-9 класів. Під час яких діти більше дізнатись про СНІД, способи передачі цієї страшної хвороби. А також провели вікторину «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?».
Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість. Тож бережіть себе і будьте здорові!

1 грудня о 12:03 | Колесник Н. І. | no comments

#flowers4school
Суворовський ліцей долучився до акції висадки цибулин квітів з Нідерландів. Це було справжнє свято, у якому діти висадили квіти на НДЗД. Навесні вони зможуть на власні очі побачити, як пагони з’являються з квіткових цибулин і дають дивовижно красиві квіти. Вони побачать, яку красу вони змогли виростити власними руками і будуть в захваті.

1 грудня о 11:55 | Колесник Н. І. | no comments

#безкоштовно
#моїрозробки
Доброго ранку, колеги
Пропоную разом розпочати зворотній відлік до Нового 2023 року
Щоденно публікуватиму яскраве нагадування
Завантажити весь календар можна на ,,Всеосвіті,, за посиланням:

1 грудня о 11:49 | Колесник Н. І. | no comments

Сьогодні у Суворовському ліцеї відбулася зустріч із працівниками КУ "ЦНСП" - Чорним Ю.В, Пріщенко В.П., Чорною Ю.І.; інспектором ювенальної превенції Тульчинського РВП Москалюк О.В. та поліцейським офіцером громади Цюпком Д.П. у рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства".
Гості ліцею познайомили учнів із видами насильства та правопорушень, попередили про наслідки та відповідальність за їх скоєння, наголосили про обов'язки та права здобувачів освіти.
У сусідньої держави були свої плани, тому зустріч, що розпочалася у стінах ліцею, продовжилася в укритті. Попри все, бесіда пройшла продуктивно і закінчилася дружніми знімками та веселими посмішками

29 листопада о 11:43 | Колесник Н. І. | no comments

Завдяки проекту #Flowers4school сьогодні отримали на пошті свої 500 цибулин квітів з Нідерландів!!!

29 листопада о 11:39 | Колесник Н. І. | no comments

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ
Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв.
Ми пам'ятаємо

26 листопада о 11:27 | Колесник Н. І. | no comments
Wall
Only authorized users can leave comments.